מי אני

IMG_1048

 

נעים מאוד, אני כרינה. מאמנת אישית, בלוגרית ומעצבת פנים בדימוס.

הבחירה כיצד להגדיר את עצמי היא מורכבת שכן דברים רבים מגדירים אותי כגון הביוגרפיה האישית שלי, תחומי העניין שלי והערכים שלי. אבל אני יכולה לומר, שאחד הדברים שהכי מאפיינים אותי הוא שאני אסתטיקנית בנפשי- מקדישה את חיי לחיפוש הרמוניה, משמעות ויופי בכל דבר. במידה רבה, ניתן לומר שאני עדיין מעצבת פנים, רק לא של חללים פיזיים אלא של החיים עצמם.

שאלות ששאלתי

אני אוהבת את החיים בצורה בלתי רגילה. אוהבת את האנשים שבחיי שמהווים מקור של השראה ותמיכה, אוהבת להקשיב לאנשים ולסיפור חייהם, לכתוב, לעצב, לטייל, לאכול טוב, לשמוע מוזיקה ולנסוע באוטו עם חלונות פתוחים … מעולם לא הבנתי איך אפשר לחיות חיים שמלאים בכל כך הרבה תשוקה ועדיין להתהלך בעולם בחוויה של פחד, עצב ובלבול. שני הקטבים הללו תמיד היו קיימים בי ואני ניסיתי למצוא את עצמי ביניהם.

כילדה, הייתי בטוחה שלכולם יש ספר הדרכה שמסביר איך החיים “עובדים” ורק לי אין אחד כזה.  מגיל צעיר אהבתי לשאול שאלות ולנסות להבין איך פועל העולם הזה. החיפוש הזה, קיבל משנה תוקף כשחליתי בסרטן לפני יותר מ-10 שנים. תהליך ההחלמה שלי לקח את הנטייה הטבעית שלי לשאול ולחקור והפך אותו למסע חיים. יצאתי אליו ממקום שרצה להבין למה חליתי, והוא הפך להיות מסע של בחירה בחיים (כדי להבין יותר על המסע שלי, תוכלו לקרוא את הפוסטים צניחה מתוך משבר חלק א’, וחלק ב’). הבלוג הזה, הוא מסמך אנושי המתעד את אותו חיפוש ומבקש למצוא את הדרך לחיים טובים ומשמעותיים.

הקשר חדש

היום הכמיהה להרמוניה, משמעות ויופי, באים לידי ביטוי במי שאני ובשליחות שלי כמאמנת וככותבת. מדי יום, מגיעים אל הקליניקה שלי, אנשים שרוצים לבחור בחיים. אנשים שמחפשים לחיות חיים מלאי משמעות, תשוקה ושקט נפשי. שרוצים להביא את עצמם לידי ביטוי מלא, אך מוגבלים מתוך התפיסה הלקויה שלהם את עצמם.

אני מוצאת שרבים מאתנו, הופכים להיות התוקפים הראשיים של עצמנו ונכנעים לסיפור שלנו שאנחנו לא מספיק: טובים/ ראויים/ חזקים/ בטוחים/ יפים/ מוכשרים/ נפלאים. הפער הזה בין מה שיש ובין מה שאנחנו חושבים שצריך להיות, הוא הזרז והמנוע העיקריים של עבודתי. האהבה הגדולה בחיי, היא לפגוש ולעבוד עם אנשים, כשאני תמיד רואה אותם כגדולים ונפלאים. בדיוק כפי שהם כבר עכשיו.

.”זהו האושר האמיתי בחיים. להיות מנוצל על ידי מטרה שאתה מכיר בה כאדירה: להיות כח טבע במקום גוש חומר אנוכי, חולני ובעל טענות, המתלונן על כך שהעולם לא מקדיש עצמו לעשותו מאושר. אני בדיעה שחיי שייכים לכלל הקהילה וכל עוד אחיה תהא זו זכותי לפעול למענה בכל דרך שאוכל. ברצוני להיות משומש לחלוטין כאשר אמות משום שככל שאעבוד קשה יותר כך אחיה יותר. אני שמח בחיים עצמם ולמענם. החיים לגבי אינם נר רופס, הם מין לפיד נהדר שאני מחזיק בו ברגע זה ואני רוצה שאורו יהיה כמה שיותר בהיר בטרם אמסור אותו לדורות הבאים.”                                                                                                                                                                                                ברנרד שו

אני מאמין

אני מאמינה כי הרוח האנושית שנושבת בכולנו, יכולה להתגבר על אתגרים, ללמוד מהם, לגדול וליצור משמעות חדשה.
אני מאמינה כי חווית החיים שלנו, נקבעת על ידי מתן תוקף בלתי מעורער למי שאנחנו בדיוק כפי שאנחנו.

החזון שלי

לאפשר לאנשים להתבטא ולבטא את עצמם בדרך נינוחה, חומלת ובעלת ערך.
ללוות אנשים, במסעם להיות נאמנים לעצמם ובעלי משמעות עבור עצמם ועבור אחרים.

 

פוסטים נבחרים

 

שמחה שבאתם להתארח בבלוג שלי. אתם יותר ממוזמנים להגיב כאן ולשתף מחשבות, תובנות ושירים.
אם אתם רוצים לשתף אחרים, תוכלו ללחוץ על כל אחד מהאייקונים החמודים פה.
והכי חשוב – אם לא עשיתם את זה כבר, אתם מוזמנים להירשם לבלוג:

הודעת אישור תשלח לתיבת המייל שלכם מיד לאחר הרישום. לחצו על לינק האישור בהודעה, ואתם רשומים!
כל הזכויות שמורות לכרינה ובר